Opinie o nas

SZKOŁA POLICEALNA

„Bardzo się cieszę, że mam możliwość dokształcania się! Dzięki tej szkole i zajęciach odbywających się w tak miłej atmosferze, prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę wykładowców, mam możliwość nie tylko pogłębienia moich dotychczasowych kwalifikacji ale również zdobycia nowego wykształcenia! I za to serdecznie DZIĘKUJĘ!”

„Ta szkoła jest bardzo fajna. Nie żałuję, że się do niej zapisałem. Zajęcia są bardzo ciekawe, nauczyciele są super i bardzo wyrozumiali :)

„Jestem bardzo zadowolona. Obsługa i nauczyciele są wykwalifikowani i chętni do pomocy.     Czuję się tutaj bardzo dobrze. Poziom szkoły jest bardzo wyskoki.”

„Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze.”

„Jestem bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć oraz współpracy z nauczycielami.”

„Szkoła posiada wykwalifikowanych wykładowców. Panuje w niej miła atmosfera sprzyjająca nauce. Na każdy temat można porozmawiać z nauczycielami i personelem pomocniczym. Jestem zadowolony z poziomu kształcenia i przygotowań do egzaminów zawodowych. Polecam szkołę moim znajomym.”

„Myślę, że poziom edukacji jest na wysokim poziomie. Życzliwa i kompetentna kadra pedagogiczna pozwala mi na zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych. Mankamentem szkoły jest zbyt mała liczba godzin języków obcych oraz brak dostępu do internetu.”

„Uczęszczam do tej szkoły już drugi semestr i jestem zadowolona ze sposobu nauczania oraz organizacji zajęć. Jest to idealna szkoła dla ludzi pracujących, gdyż zajęcia można pogodzić z życiem zawodowym. Pani w sekretariacie jest bardzo uprzejma i chętnie udziela niezbędnych informacji.”

„Przydałby się jeszcze dostęp do internetu poprzez sieć Wi-Fi, aby słuchacze mieli możliwość połączenia na swych urządzeniach i aktywniej uczestniczyć w zajęciach.”

„Moim zdaniem szkoła jest bardzo fajna. Miła atmosfera, mili i życzliwi nauczyciele. Spędziłam tutaj przyjemne dwa lata, bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam. Od września dalej będę kontynuować przygodę z ta szkołą. Wszystkim serdecznie polecam”

” Nigdy nie lubiłam chodzić do szkoły, ale odkąd zaczęłam chodzić do LO Edukacja polubiłam szkołę i chodzę do niej z uśmiechem. najlepsza kadra edukacyjna w mieście”

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

„Jestem bardzo zadowolona z liceum. Nauczyciela choć są wymagający, starają się pomagać, co sobie bardzo cenię. Pani z sekretariatu jest bardzo miła i pomocna. Na pewno bardzo chętnie będę polecała tą szkołę swoim znajomym i nie tylko.”

„Dzięki bezpłatnemu liceum, może dokształcać się wielu ludzi, których nie stać na szkoły płatne. Mamy tu dobrych i wymagających nauczycieli, którzy dbają o to byśmy wszystko zrozumieli i zdali maturę na wysokim poziomie. Pracownicy szkoły są bardzo wyrozumiali i pomocni, dzięki czemu aż chce się przychodzić szkoły. Polecam!”

„Fajna szkoła. Podoba mi się, znam wiele szkół tego typu a ta jest jedną z lepszych pod każdym względem”

„Szkoła ta podoba mi się bardzo, ponieważ wszyscy nauczyciele potrafią dobrze tłumaczyć na lekcjach, są sympatyczni i mili, aż chce się przychodzić do szkoły :)”

„Liceum Ogólnokształcące w Lublińcu spełnia moje oczekiwania, co do bezpłatnej szkoły. Lekcje prowadzone są na wysokim poziomie, nauczyciele są wyrozumiali, mili i pomocni, sekretariat udziela wszystkich potrzebnych infomacji. Dobra szkoła, polecam!”

„Profesjonalna kadra, miła atmosfera, przyjemnie i pożytecznie spędzony czas.”

„Nauka w tutejszej szkole jest fajna i bezstresowa”

„Szkoła bardzo przyjemna, nauczyciele bardzo mili i profesjonalnie prowadzą zajęcia”

„Szkoła jest bardzo dobra. Świetna atmosfera, mili nauczyciele. Warto przyjść się uczyć